• Обновено
Wifi Антена 2.4 Ghz 10dbi висока добивка со Omni RP-SMA конектор копче за јачина на Зајакнување на НОВИ трговија на Големо

Wifi Антена 2.4 Ghz 10dbi висока добивка со Omni RP-SMA конектор копче за јачина на Зајакнување на НОВИ трговија на

DEN 96.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
RP SMA конектор
Фреквенција:
2400-2500MHz
Добивка:
10dBi
VSWR:
1.8
текст отпорност:
50Ω
конектор:
RP-SMA Машки со чашката
Должина:
400MM
за насочување:
Omni-насока
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Din

Купувачи како што избираат