• Обновено
Нови Пристигнување QK-2TL 49KG 2T Хоризонтална Хидраулични Долго Кат Џек 2 Тони Кревање Алатки Прирачник Тротоарите Џек 1-10T Капацитет (оптоварување)

Нови Пристигнување QK-2TL 49KG 2T Хоризонтална Хидраулични Долго Кат Џек 2 Тони Кревање Алатки Прирачник Тротоарите

DEN 4464.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
QK-2TL
Тип:
хидраулични долго кат џек
Примена:
индустрија
Број На Производ:
FC1386
Име:
хидраулични долго кат џек
Модел:
QK-2TL
Капацитет:
2 Тони
Капацитет (Оптоварување):
1-10T
Максимална висина:
660 mm
Минимална висина:
140 мм
Контрола:
упатство

Купувачи како што избираат