• Обновено
Vaccum турбо зголеми Притисокот конвертор Електромагнетниот вентил OE#35120-27000 3512027000 За Kia Sorento 03-09 Hyundai Starex H1 02-06

Vaccum турбо зголеми Притисокот конвертор Електромагнетниот вентил OE35120-27000 3512027000 За Kia Sorento 03-09

DEN 523.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
добро
Бренд Име:
KAPACO
Објектот Висина:
5inch
Објектот Ширина:
5inch
Модел Година:
2002-2006
Автомобил Производител:
Hyundai
Име На Модел:
35120-27000
Специјални Функции:
Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор EGR Вентил
Објектот Должина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Поставување на Возило:
enginee
Материјал Тип:
Мешавина
Примена:
За Kia Sorento Hyundai Starex H1
За сертификација на:
ts16949
гаранција:
12 месеци
ОЕМ:
702814000
ОЕМ 1:
6655403497

Купувачи како што избираат