• Обновено
Wifi Антена 2.4 Ghz 5Ghz двојна бенд 8dbi висока добивка со Omni SMA конектор oars рамен НОВИ трговија на Големо

Wifi Антена 2.4 Ghz 5Ghz двојна бенд 8dbi висока добивка со Omni SMA конектор oars рамен НОВИ трговија на Големо

DEN 105.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA
Фреквенција:
2400-2500MHZ 5150-5850MHZ
Добивка:
8 dbi
VSWR:
1.8
текст отпорност:
50Ω
конектор:
SMA машки
Должина:
160*18MM
за насочување:
Omni-насока
Стил:
oars рамен
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки

Купувачи како што избираат