• Обновено
Кајгана Змеј Топката Супер goku дневна Соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери печатени KE268

Кајгана Змеј Топката Супер goku дневна Соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери печатени KE268

DEN 287.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No

Купувачи како што избираат