• Обновено
TD025 49173-07503 49173-07502 49173-07516 49173-07527 49173-07528 Турбо За Фокус II 207 307 308 C3 C4 Xsara 1.6 L HDI DV6UTED4

TD025 49173-07503 49173-07502 49173-07516 49173-07527 49173-07528 Турбо За Фокус II 207 307 308 C3 C4 Xsara 1.6 L

DEN 5387.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
49173-07503 49173-07502 49173-07516 За Peugeot 207 307 C3 C4 1.6 HDI
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2005-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала K418
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Citroen
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
5.5kg
Име На Модел:
TD025 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За Peugeot 207 307 308 Партнер За Citroen Berlingo C3 C4 Jumpy Xsara
моторот моторот:
DV6UTED4 2005 - 1.6 L HDI 90HP За Форд За Фокус II За Fiat Scudo
Дел Бр.:
49173-07508 49173-07507 49173-07503 49173-07504 49173-07505
Дел NO..:
49173 07508 49173 07507 49173 07503 49173 07504 49173 07505
Дел No:
49173-07516 49173-07522 49173-07527 49173-07528 49173-07502
Дел Нема...:
49173 07516 49173 07522 49173 07527 49173 07528 49173 07502
ОЕМ Бр.:
9657530580 9662371080 9682881380 9682881780 49173-07506 49173 07506
ОЕМ Нема..:
1684949 0375N5 3M5Q-6K682-ДЕ 0375J0 0375Q2 0375Q5 0375Q4 0375N0 0375K5

Купувачи како што избираат