• Обновено
Висок квалитет на Мотоцикл СТП Кожна Јакна Жените Зима И Есен Нова Мода Грб 4 Боја Патент Outerwear јакна Грб OKXGNZ

Висок квалитет на Мотоцикл СТП Кожна Јакна Жените Зима И Есен Нова Мода Грб 4 Боја Патент Outerwear јакна Грб OKXGNZ

DEN 1311.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови,Патентите
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Бренд Име:
OKXGNZ
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените грб
Стил:
Канцеларијата Дама

Купувачи како што избираат