• Обновено
Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална ААА Одделение Три Очи & Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит за Подарок Мажи Жени 20x9x3mm

Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална ААА Одделение Три Очи & Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит

DEN 144.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
140411112545
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
2.5 g
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Монистра Тип:
тибетската dzi монистра
Материјал:
природни ахат
Облик шема:
три-очи
Функција:
Накит Монистра Одлуки DIY
дупка:
1.5 MM

Купувачи како што избираат