• Обновено
Танцување Чевли За Жени Браун Со Злато Тока Пета Висина 7.5 cm Profesional Големина НАС 4-12 Сатен латинска Фудбалскиот NL184

Танцување Чевли За Жени Браун Со Злато Тока Пета Висина 7.5 cm Profesional Големина НАС 4-12 Сатен латинска Фудбалскиот

DEN 2347.20
DEN 2347.00 -0 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Insole Материјал:
Латекс
Декорација:
Копче
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Датум На Издавање:
Winter2017
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Бренд Име:
evkoodance
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Сатенски
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Број На Модел На:
NL184
боја:
Браун
Ширина:
Медиум
Пета:
7.5 cm
Големина:
US4-12, ЕУ 33-44
Материјал:
Сатенски
Пакет:
чевли кутија/пп торба
превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
чевли за танц

Купувачи како што избираат