• Обновено
Streampunk Црна Секси Bodycon Тенок Шупливи Од Жените Долг Фустан Готски Секојдневен О-Вратот Долг Ракав Облека За Жени

Streampunk Црна Секси Bodycon Тенок Шупливи Од Жените Долг Фустан Готски Секојдневен О-Вратот Долг Ракав Облека За

DEN 1200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ПК-028
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Половината:
Империја
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Spandex,Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Црна

Купувачи како што избираат