• Обновено
Велосипед Freewheel Синџир Камшик Велосипед Поправка Алатки Велосипедизам Синџир Камшик Freewheel Касета Затегнувачки 45# Јаглероден Челик Велосипед Додатоци

Велосипед Freewheel Синџир Камшик Велосипед Поправка Алатки Велосипедизам Синџир Камшик Freewheel Касета Затегнувачки

DEN 342.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SAHOO
Тип:
Велосипед Freewheel Синџир Камшик
SKU:
23242
Тежина:
265g
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Купувачи како што избираат