• Обновено
Freeshipping 100pcs/многу LED ballon светлина,бела Балон светилка за Хартија Фенер Балон свадба партија декорација

Freeshipping 100pcs/многу LED ballon светлина,бела Балон светилка за Хартија Фенер Балон свадба партија декорација

DEN 1896.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S
Бренд Име:
KITOSUN
Шема:
Полна Боја,Пеперутка
Повод:
Име:
висат led floralyte хартија фенер светлина
моќност:
CR2032 батерии во clueded
боја:
Бела/Топло Бела/Red/Жолто/Портокал/Сино/reen/Теал/Виолетова/Розова/RGB
Reuseable:
За еднократна употреба, но со повлече префрлате
Траење На Батеријата:
Повеќе од 48hours
Големина:
L2.0 x W0.9 x H0.45
Тежина:
12.5g
Пакување:
10pcs/Блистер,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master картон
Тип:
свадба Празнична & Партија Материјали

Купувачи како што избираат