• Обновено
Нов Лаптоп Кабел За Леново Y410P Y430P Y400 Y400N T400M VIQY0,Y400 се Применува Само За Nvidia GT750 GT755 P/N:DC02001KW00

Нов Лаптоп Кабел За Леново Y410P Y430P Y400 Y400N T400M VIQY0,Y400 се Применува Само За Nvidia GT750 GT755 P/N:DC02001KW00

DEN 156.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Како слика покажува
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RLGVQDX
Број На Модел На:
Y410P Y430P Y400 Y400N T400M VIQY0,Y400 GT750 GT755
Производи Статус:
Акции
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
LCD/LED-Кабел
QC:
тестирани еден по еден
Лаптоп Име:
за lenovo
Модел P/N:
DC02001KW00

Купувачи како што избираат