• Обновено
2017 Нова Жешка Океанот, Серија Фрли Перница Крајбрежни Октопод Перница Опфаќа Дневна 45X45Cm Ткаени Лен Дома Додатоци Зајдисонце Перници

2017 Нова Жешка Океанот, Серија Фрли Перница Крајбрежни Октопод Перница Опфаќа Дневна 45X45Cm Ткаени Лен Дома Додатоци

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
45x45cm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
M9453
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Farmhouse
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch
Отвори/Ткаенина боја:
Невидливи патент/Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Реј Seahorse Морска Ѕвезда Желка Морска Ѕвезда
Шема 2:
Акварел Рак Hummer Медуза Pufferfish Nautilus

Купувачи како што избираат