• Обновено
Blurolls Ultimaker 2 Продолжен 3d печатач времето ремени пакет/комплет Времето појас GT2 610 *4 тајмингот појас GT2 200 *2 врвен квалитет

Blurolls Ultimaker 2 Продолжен 3d печатач времето ремени пакет/комплет Времето појас GT2 610 *4 тајмингот појас GT2

DEN 719.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
2
Тип На Објект:
Појас
Бренд Име:
Blurolls
Големина:
GT2
Ширина:
6.5mm
Материјал:
гума+стаклени влакна
Вклучуваат:
времето појас GT2 610*4 тајмингот појас GT2 200*2
Опсег:
3d печатач делови/додаток

Купувачи како што избираат