• Обновено
Црна / Сребрена Акрилик Секогаш Торта Topper Свадба / Роденден / Ангажирање / Годишнината Партија Декорација Торта Додаток

Црна / Сребрена Акрилик Секогаш Торта Topper Свадба / Роденден / Ангажирање / Годишнината Партија Декорација Торта

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Огледало Сребрена, црна
Повод:
Материјал:
Акрилик
Шема:
Полна Боја,Писмо
Број На Модел На:
NO

Купувачи како што избираат