• Обновено
Мажите Chelsea Чизми Зимски Чизми Плус Голема Големина Чевли Најтопол Вистинска Кожа руски Стил за Мажи Снег Чизми Нови Обувки За човекот

Мажите Chelsea Чизми Зимски Чизми Плус Голема Големина Чевли Најтопол Вистинска Кожа руски Стил за Мажи Снег Чизми

DEN 2376.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
overself
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
боја:
Црна
квалитет:
Висок степен на
Чевли Ширина:
Медиум(Б. M)
Големина:
EUR36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Популарната:
Најпродавани
Моден :
Новиот Дизајн Мода Чевли
Функција:
топло
Превозот :
Бесплатен превозот
Повод :
се облекуваат за статистика

Купувачи како што избираат