• Обновено
Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир switch копчето Хоризонтална

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир switch

DEN 25.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
4.3, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
микро допир switch копчето
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Бренд Име:
custom-souring
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат