• Обновено
Направен во CHINAZP Фабрика 50pcs/многу рачно производство ИСЕЧЕНИТЕ Срце Облик ПРИРОДНИ Опашот на Големото Око Пердуви

Направен во CHINAZP Фабрика 50pcs/многу рачно производство ИСЕЧЕНИТЕ Срце Облик ПРИРОДНИ Опашот на Големото Око Пердуви

DEN 477.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Опашот На Пердув
Шема:
Суровини
Број На Модел На:
ZP-Намалување на опашот пердуви
Име на производ:
Природни Целосна Око Паун Пердуви
боја:
Природни
Големина:
2~3cm
Пакување:
50pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301

Купувачи како што избираат