• Обновено
TDOUBEAUTY Дигитални ултразвучно наочари за миење со грејач PS-08A 1.3 L Бесплатен Превозот

TDOUBEAUTY Дигитални ултразвучно наочари за миење со грејач PS-08A 1.3 L Бесплатен Превозот

DEN 4032.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
220V, 110V
Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
TDOUBEAUTY PS-08A
Состојка:
Метал
Големина:
Small
Бренд Име:
TDOUBEAUTY
НЕТО-WT.:
2.2 kg

Купувачи како што избираат