• Обновено
Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS

DEN 156.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Како слика покажува
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
1750 G600T
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
lcd кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Модел PN:
50.4CN05.101

Купувачи како што избираат