• Обновено
Електричен котел Целосно автоматски и задебелена стакло мулти-функција електрични црн чај котел врела

Електричен котел Целосно автоматски и задебелена стакло мулти-функција електрични црн чај котел врела

DEN 3672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Греење Брзина:
4-6 минути
Функција:
360 Степени Ротациона База
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Напон (V):
220v
Школка Материјал:
Стакло
термичка:
Yes
сертификација:
EMC
Бренд Име:
tangwu
Скала Марка:
Литургија Марка
Автоматско Shut-оф:
No
Материјал:
Стакло
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Моќност (W):
800W
Број На Модел На:
tangwu
Стил:
Електричен Котел
Времето на пазарот:
Март-14
Капацитет:
1.8 L
Греење Метод:
Underpan Греење
Кодот на производот :
TANGWUR
JR:
148

Купувачи како што избираат