• Обновено
(50piece/многу )балон додатоци слива цвет клип Практични погодно балони запечатување менгеме латекс балони запечатување менгеме

(50piece/многу )балон додатоци слива цвет клип Практични погодно балони запечатување менгеме латекс балони запечатување

DEN 181.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Ballon Големина:
6inch
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден
Обликот Стил:
Цвет
Бренд Име:
BTRUDI
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
6inch
Класификација:
Ballon
is_customized:
No

Купувачи како што избираат