• Обновено
1Pcs Висок Квалитет на 90-100cm Црн Мотор Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Бензински Цевка ID 5mm OD 9mm Масло отпорни на Нови Црево

1Pcs Висок Квалитет на 90-100cm Црн Мотор Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Бензински Цевка ID 5mm OD 9mm Масло

DEN 134.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
HOLYOVER
Објектот Тежина:
0.053kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Butyronitrile гума
Име На Модел:
15070024001
Должина:
(90~100)cm
Внатрешен Дијаметар:
5mm
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Дебелина:
2mm
боја:
Црна

Купувачи како што избираат