• Обновено
Јапонски Harajuku Црна Женски Т-Маица Гроздобер Лето Цртан филм Бели Маици на Жените корејски Зборови Секојдневен Tee Блузи wj1171

Јапонски Harajuku Црна Женски Т-Маица Гроздобер Лето Цртан филм Бели Маици на Жените корејски Зборови Секојдневен

DEN 390.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Карактер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
wj1171
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат