• Обновено
Varicore TR-2000 полначот и брзо полнење 3.0 за 18650 26650 АА ААА батерии и КК 3.0 / USB 5V мобилни уреди.

Varicore TR-2000 полначот и брзо полнење 3.0 за 18650 26650 АА ААА батерии и КК 3.0 / USB 5V мобилни уреди.

DEN 664.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Батеријата Број:
ЗАБАВУВА USB кабел
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Број На Модел На:
TR-2000
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
VariCore
екран:
No
Брзо полнење:
Yes

Купувачи како што избираат