• Обновено
5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie

DEN 268.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Океански Брод Риболов,Резервоар Базен,Езеро,Океан Плажа Риболов
Бренд Име:
Бесплатни Фишер
Број На Модел На:
YA071
категорија:
Намамат

Купувачи како што избираат