• Обновено
Нови Мажите Кожени Јакни Црна Мотоцикл Кожна Јакна За Мажи Faux Кожени Палта одбиеме Јака СТП Јакни Overcoats 5XL

Нови Мажите Кожени Јакни Црна Мотоцикл Кожна Јакна За Мажи Faux Кожени Палта одбиеме Јака СТП Јакни Overcoats 5XL

DEN 976.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
MKASS
Материјал:
Faux Кожа,СТП
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Патентите
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Мажите кожа jacket11
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Големина:
M/L/XL/XXL/3XL/4XL/5XL
Сезоната:
зимски есен пролет
Стил:
Моден Класична Кожна Јакна
боја:
Црна
Функција:
страна џеб

Купувачи како што избираат