• Обновено
Wifi Антена 2.4 Ghz 5Ghz двојна бенд 8dbi висока добивка со Omni RP-SMA конектор oars рамен НОВИ трговија на Големо

Wifi Антена 2.4 Ghz 5Ghz двојна бенд 8dbi висока добивка со Omni RP-SMA конектор oars рамен НОВИ трговија на Големо

DEN 105.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
RP SMA
Фреквенција:
2400-2500MHZ 5150-5850MHZ
Добивка:
8 dbi
VSWR:
1.8
текст отпорност:
50Ω
конектор:
RP-SMA Машки со чашката
Должина:
160*18MM
за насочување:
Omni-насока
Стил:
oars рамен
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки

Купувачи како што избираат