• Обновено
Практична Нерѓосувачки Челик Пиење Слама Лажица Коктел Млеко Кафе, Сок Мешајќи Партија Бар kitchencraft

Практична Нерѓосувачки Челик Пиење Слама Лажица Коктел Млеко Кафе, Сок Мешајќи Партија Бар kitchencraft

DEN 24.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Лажици
Бренд Име:
SOLEDI
Flatware Тип:
Лажици

Купувачи како што избираат