• Обновено
9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија

9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија

DEN 95.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Поправка Geek
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон

Купувачи како што избираат