• Обновено
AC 187-265V LED Драјвер 60W 12V 5A LED Напојување Ветер:-доказ LED Светло Адаптер Надворешна Апликација

AC 187-265V LED Драјвер 60W 12V 5A LED Напојување Ветер:-доказ LED Светло Адаптер Надворешна Апликација

DEN 274.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Wattage:
60W
Напон:
12V
тековната:
5A
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Дожд-доказ
Приклучок Тип:
Никој
сертификација:
CE,EMC,CCC
Материјал:
Алуминиум
Тежина:
0.5kg
Излезниот Напон:
DC 12V
Број На Модел На:
12v 5a 60w
Влезен Напон:
AC 187-265V
Гаранција:
1
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC

Купувачи како што избираат