• Обновено
5-8мм 1Strand Прибл.80см/31.5 Aventurine Лабава Нерегуларни Природни Полу Скапоцен Камен Spacer Чакал Монистра F1784

5-8мм 1Strand Прибл.80см/31.5 Aventurine Лабава Нерегуларни Природни Полу Скапоцен Камен Spacer Чакал Монистра F1784

DEN 107.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
лабава монистра
Големина:
5-8mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
прибл.1mm
Тежина /влакно:
68.8 g
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат