• Обновено
FUNDUOO За ФОЛКСВАГЕН Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Купот на Сад Трим Облоги

FUNDUOO За ФОЛКСВАГЕН Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Име На Модел:
високо-забава
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
категорија:
abs хром
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина

Купувачи како што избираат