• Обновено
Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина

Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Бренд Име:
PARKSON
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
R7S
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Градина
Напон:
AC 220V-240V
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
LED Чип Модел:
2835
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
78mm 118mm 135mm
Модел:
R7S
Прозрачна Флукс:
450-1000Lm
led светилка:
Lampada Led Светилка
led сијалица:
Bombilla Led Сијалица
Производот:
led светилка
кодот:
led сијалица
watts:
6w 9w 12w
Температура На Боја:
Ладно Топло Бела
Модел Број Чип:
smd 2835

Купувачи како што избираат