• Обновено
змија черепот Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Планински Велосипед Облека Кратко Sleeve Велосипед Облека 2017 Про Тим Циклус Кошула 5184

змија черепот Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Планински Велосипед Облека Кратко Sleeve Велосипед Облека 2017 Про

DEN 785.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Бренд Име:
widewins
Материјал:
Џерси
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Купувачи како што избираат