• Обновено
Моден Стил Кристал Жаби/Цвеќиња Облик Шамија Тока Нови Кристал Brooch Иглички Клипови Corsages За Жените Дами Накит

Моден Стил Кристал Жаби/Цвеќиња Облик Шамија Тока Нови Кристал Brooch Иглички Клипови Corsages За Жените Дами Накит

DEN 41.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
imixlot
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GE07106/Ja
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Тип На Објект:
Марами тока

Купувачи како што избираат