• Обновено
JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b

DEN 636.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
8460p
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Полн Капацитет:
5200MAH
Батеријата етикета Капацитет:
5200MAH
Гаранција:
ЗА 1 ГОДИНА Гаранција

Купувачи како што избираат