• Обновено
Моден Гроздобер Џеб Види Легури Ретро Шупливи Од Цвеќиња Часовник Pendant Ѓердан Синџир Часовници Мажи Жени Роденденски Подарок ЌЕ@17

Моден Гроздобер Џеб Види Легури Ретро Шупливи Од Цвеќиња Часовник Pendant Ѓердан Синџир Часовници Мажи Жени Роденденски

DEN 61.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Легура
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
luxfacigoo
Број На Модел На:
N/A
Функција:
фоб часовници
Dial Дијаметар:
2.4 cm
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници

Купувачи како што избираат