• Обновено
Dispalang Коњ Молив Случаи За Деца Симпатична Козметички Кеси За Тинејџерки Животинско Пенкало Торба За Момчиња Топла Училиште Канцеларија Снабдување

Dispalang Коњ Молив Случаи За Деца Симпатична Козметички Кеси За Тинејџерки Животинско Пенкало Торба За Момчиња Топла

DEN 308.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
300D полиестер/стп
Број На Модел На:
молив кутија
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
21CM
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
4cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи
Големина:
21*10*4CM
Функција:
Пенкало Кеси
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
училишта&канцеларии
Шаблон Тип:
коњ
Примена:
Козметички случај,Студентот Молив Случај
Is_customized:
Yes
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
meterial:
Полиестер/СТП
Објектот:
Молив Случај

Купувачи како што избираат