• Обновено
1PCS LA38-11 NO NC Еден или Одржува Акција Црвениот Зелено, Жолто Бела Сина, Црна Притисни Копче за Префрлање AC 660V 10A DPST 22mm

1PCS LA38-11 NO NC Еден или Одржува Акција Црвениот Зелено, Жолто Бела Сина, Црна Притисни Копче за Префрлање AC 660V

DEN 136.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Еден Црвен, Еден Зелена, Еден Жолта, Еден Бел, Еден Сина, Еден Црн, Се Одржува Црвена, Одржува Зелена, Одржува Жолта, Се Одржува Бела, Одржува Сина, Одржува Црна
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
LA38-11
Карактеристики:
како опис
сертификација:
како опис
боја:
Зелена

Купувачи како што избираат