• Обновено
200 Парчиња М1.5 x 6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

200 Парчиња М1.5 x 6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

DEN 290.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
М1.5 x 6
Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Металугрија

Купувачи како што избираат