• Обновено
Луксузна 3pcs Булчински Мода Накит Поставува Боја Сребрена Ретро Изгледаат Кристално Цвет Ѓердан Прстен EarringAfrican Монистра Накит Сет

Луксузна 3pcs Булчински Мода Накит Поставува Боја Сребрена Ретро Изгледаат Кристално Цвет Ѓердан Прстен EarringAfrican

DEN 230.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Ѓердан/Прстен/Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
kinel
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
T0112
Метали Тип:
Цинк Легура
Подароци објект:
Љубовник, пријател , татко, колега , шеф
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Место на Потекло:
Yiwu , Жеџијанг
Големина:
Analysis diagram
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок

Купувачи како што избираат