• Обновено
OB2262AP 0 b2262ap OB2262 DIP8 во 8 стапки добро чип 10PCS/МНОГУ

OB2262AP 0 b2262ap OB2262 DIP8 во 8 стапки добро чип 10PCS/МНОГУ

DEN 57.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CYTX
Состојба:
Нови
Напон:
V
Моќ Дисипација:
W.
Температурата На Работа:
C
Број На Модел На:
OB2262AP НАТОПИ-8
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
IC
Примена:
На Комуникациска опрема

Купувачи како што избираат