• Обновено
20CM широк дебела црна чипка трговија на големо рачно изработени модни додатоци 20yards/многу Големо бесплатен превозот

20CM широк дебела црна чипка трговија на големо рачно изработени модни додатоци 20yards/многу Големо бесплатен превозот

DEN 912.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Spandex / Полиестер
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Ширина:
20cm
Тип На Производ:
Чипка
број:
HHK0371
NO:
XFD

Купувачи како што избираат