• Обновено
CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC Памук Јоргани рачно изработени Bedspread Coverlet ВОЗ Applique Кревет Покрие Pillowcase детска Постелнина

CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC Памук Јоргани рачно изработени Bedspread Coverlet ВОЗ Applique Кревет

DEN 2855.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
173x218cm
Бренд Име:
CHAUSUB
Сезоната:
Лето
тема count:
200TC
Измијте:
Механички Се Мијат
Шема:
Извезена
Техника:
Шевови
Употреба:
Хотел,Дома
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BG158
Возрасна Група:
Деца
Ткаенина Count:
30
Пополнување:
Памук
Тежина:
3.4
Погоден Сезони:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Количина:
2 парчиња
Големина:
Twin
Тип:
bedsheet,листови,ќебе
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Шема:
Воз
Ткаенини:
Памук,се мијат памук
Предност:
Удобно, Мека, Топла Продажба
превозот:
бесплатен превозот,UPS-от,DHL,FeDex,SPSR,итн

Купувачи како што избираат