• Обновено
2 ПАРЧИЊА Цинк Легура Вратата Cam Брава со 228 Бр. копче и кратки заклучување Тело за аркадна игра /електронска кабинетот//фиоки

2 ПАРЧИЊА Цинк Легура Вратата Cam Брава со 228 Бр. копче и кратки заклучување Тело за аркадна игра /електронска кабинетот//фиоки

DEN 240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
GP-CL007
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
FGHGF
is_customized:
Yes
Тип:
Вратата Cam Кодот
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
Железо ,пластика
НЕМА.:
228

Купувачи како што избираат