• Обновено
1 buc Донесе 4 IR автомобил копија камера универзална cameara водоотпорен+shockproof+ноќно автомобил 170 широк агол за различни автомобил

1 buc Донесе 4 IR автомобил копија камера универзална cameara водоотпорен+shockproof+ноќно автомобил 170 широк агол

DEN 370.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
GraceDriving
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Стакло
Материјал Тип:
ABS
ccd ноќ визија:
Yes
Алармот Тип:
автомобил копија камера
Школка Материјал:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25KG
Водоотпорен:
IP69K
Автомобил Производител:
За Сите автомобили

Купувачи како што избираат