• Обновено
ЖЕШКА Нов Кинески Стојат јака туника одговараат јакна машки костум поставува Модератор фустан студио пејач фаза костими Суд формално се облекуваат

ЖЕШКА Нов Кинески Стојат јака туника одговараат јакна машки костум поставува Модератор фустан студио пејач фаза костими

DEN 5016.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
BADUN QISHI
Стил:
Повик
Број На Модел На:
02018
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Памук
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Есен, Зима
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат