• Обновено
Најновите корсет секси долна облека на жените слабеење на телото shaper половината тренер корсет половината тренер корсети и bustiers Слабеење на Корсети

Најновите корсет секси долна облека на жените слабеење на телото shaper половината тренер корсет половината тренер

DEN 378.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Spandex 82% Најлон 18%
Број На Модел На:
M1357
боја:
Како што е прикажано
Тежина:
0.32KG
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Функција:
Секси , Модерни
Пол:
Жените
Попуст:
OK
is_customized:
Yes
Превозот Цена:
слободни
Occassion:
Партија
MOQ:
1 Парче

Купувачи како што избираат